Manga – japāņu komiksu laikmets

Anime Club > Blog > Manga > Manga – japāņu komiksu laikmets

Manga ir japāņu vārds, kas tulkojumā angļu valodā kļūst par “komiksu grāmatu. Osamu Tezuka tiek dēvēts par manga dievu. Animētas manga formas ir kļuvušas ļoti populāras anime arēnā, taču tās sākās kā komiksu grāmatas.

Manga ir japāņu vārds, kas tulkojumā angļu valodā kļūst par “komiksu grāmatu”. Atsaucoties uz manga, visi, kas nav no Japānas, runā par japāņu komiksu grāmatām. Šī ir karikatūra, kas uzzīmēta un publicēta uz papīra. Tāpat kā ASV ar Supermenu un Zirnekļcilvēku, arī Japānas mangai ir savas zvaigznes.

japāņu manga

Osamu Tezuku sauc par manga dievu. Viņš radīja Astro Boy, balstoties uz Volta Disneja varoņu, piemēram, Mikija Peles un Bambi, iedvesmu. Jūs varat redzēt iedvesmu varoņu lielajās acīs, kas ļauj māksliniekam stāsta līnijā parādīt daudz izteiksmīgu emociju.

Tezuka izveidoja žanru, kas pazīstams kā Mecha, proti, izdomātas mašīnas un roboti humanoīda formā. Animētas manga formas ir kļuvušas ļoti populāras anime arēnā, taču tās sākās kā komiksu grāmatas.

Katram manga-ka (manga rakstniekam) patīk tēlot fantāzijas pasauli, un populārie komiksi parastajiem cilvēkiem parāda parastās lietas, bet ietver citus atribūtus, kas padara varoni īpašu. Parastie pusaudži atgriezīsies mājās no skolas, pildīs mājasdarbus, veiks darbus utt., Taču tajā pašā laikā jūs atradīsit, ka viņiem ir īpašas pilnvaras, neparasti draugi vai kuri nepieder šai pasaulei vai citas fantāzijas iezīmes. kas padara stāstus dzīvus. Manga ir kā romāns, kura varoņi lielākoties paliek konsekventi, bet mainās, cilvēkiem pārvietojoties pa dzīvi un piedzīvojot atšķirīgu pieredzi. Šīs izaugsmes un mācīšanās dēļ viņi aug zināšanās un paplašina savu filozofiju un mainās no epizodes uz epizodi.

Manga sāka darboties jau 1914. gadā Japānā ar karikatūru zīmējumu popularitāti un popularitātes pieaugumu 1918. gadā. 1951. gadā tas patiešām sāka darboties kopā ar Astro Boy radīto darbu un dažus gadus vēlāk eksplodēja anime.

Viena no populārākajām mangām ir Dragon Head, kas sastāv no trim grāmatām. Šajā sērijā trīs vidusskolēni ir vienīgie izdzīvojušie pēc tam, kad viņu vilciens ir drupās un nogalina simtiem savu klasesbiedru. Viņi ir aprakti vilcienā sabrukušajā tunelī, un viņiem ir maz cerību uz glābšanu. Ar patiesu vizuālo stāstu sērijas veidotājs Minetaro Močizuki, lasītājam virzoties uz priekšu, panāk satraukumu un bailes.

Kāpēc manga tiek uzskatīta par labāku nekā komiksi?

Varbūt manga, kas kļuvusi par labāko pārdevēju, ir manga ar nosaukumu Phoenix Volume One: Dawn. Osamu Tezuka izveidoja Fēniksu, un šis slavenais ilustrators un stāstnieks stiepj stāstus no Japānas vēstures sākuma līdz tālai nākotnei. Neticamā mītu, fantāzijas un vēsturiskās precizitātes sajaukumā viņš ir izveidojis dziļu stāstu, un laika gaitā lasītāji tajā atradīs dziļu nozīmi.

Ir arī Naruto, manga sērija, kuru uzrakstījis un ilustrējis Masaši Kišimoto. Ir arī anime adaptācija. Galvenais varonis ir neparedzama un hiperaktīva pusaudžu nindzja, kura vienmēr meklē apstiprinājumu. Viņš mēģināja kļūt par visu ninju vadītāju savā ciematā. Manga pirmo reizi tika publicēta 1999. gadā, taču joprojām ir manga saraksta augšgalā, un aptuveni 46 000 cilvēku mēnesī meklē vārdu populārākajās meklētājprogrammās.

Vai manga ir populāra? Atbilde noteikti ir JĀ. Aptuveni 131 000 manga cienītāju katru mēnesi meklē šo vārdu internetā, un tas pieaug lēcieniem. No šīs konkrētās aptaujas grupas tika atklāts, ka nedaudz vairāk nekā 33% datoru cietajā diskā bija vairāk nekā 15 manga šovi. Jā, tas noteikti ir populārs, un nekas neliecina par tā palēnināšanos.